Корзина
215 отзывов
Компания грузоперевозки в Украине, по Миру "Автокаскад Украина"
Майбутні електрофури перевозитимуть мільйони тон вантажу за копійки!

Майбутні електрофури перевозитимуть мільйони тон вантажу за копійки!

Тягач схрестили з тролейбусом. SСANIA разом з парнерами Siemens і Bombardier веде активні розробки і випробування вантажівок, оснащених гібридним дизель-електричним приводом з можливістю живлення від зовнішнього джерела електроенергії.

06.10.15

Проект вже увійшов у другу фазу, оскільки перший прототип був побудований в 2012 році.

Йдеться про два способи електроживлення ― за допомогою традиційної контактної мережі (Scania-Siemens) і безконтактної шини, прокладеної під асфальтом (Scania-Bombardier). Обидва способи відомі в нашій країні з радянських часів: по першій технології будували вантажівки-троллейвози, а в 1947 році по території московського заводу імені Серго Орджонікідзе їздив досвідчений вантажний візок з безконтактним індукційним харчуванням.


На даху троллейвози Scania розташовані струмозйомники такої ж ширини, як сама машина, що дозволяють перебудовуватися на дорозі. У іншої вантажівки під днищем розміщений індукційний струмознімач: він отримує від шини, вбудованої в дорогу, до 200 кВт електроенергії через повітряний проміжок, що досягає 10 см. При цьому живлення на шину подається тільки тоді, коли вона «відчуває» сигнал від датчиків наближення вантажівки. Випробування проходять у Німеччині ― на двокілометровій закритій дорозі біля Берліна, оснащеної контактною мережею (її Siemens назвав eHighway, «електрохайвей») та полігоні в Мангеймі, де під асфальтом прокладена контактна шина. Багато питань ще знаходяться в стадії вивчення, але розробники сподіваються, що такі електрогрузовикі знайдуть застосування ― наприклад, в кар'єрах Північної Швеції.

Предыдущие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380 (67) 871-55-53, Киевстар
  +380 (66) 487-59-00, МТС
  +380 (93) 000-60-81, Лайф
  +7 (978) 051-06-01, МТС КРЫМ
  +880 (010) 0-53-17, звонки из России беслатные
 • Контактное лицо:
  Клиент Менеджер
 • Адрес:
  в Одессе, в Донецке, в Харькове, в Киеве, в Днепропетровске и в др. городах Украины, Одесса, Донецк, Харьков, Киев. Грузоперевозки Днепропетровск, Запорожье, Николаев, Львов, Черкассы, Днепропетровская область, 49023, Украина
Карта