Корзина
215 отзывов
Компания грузоперевозки в Украине, по Миру "Автокаскад Украина"
Зростання вартості вантажоперевезень підняв ціну квадратного метра для населення!

Зростання вартості вантажоперевезень підняв ціну квадратного метра для населення!

Останнім часом через введення штрафів за перевантаження, введення майже повсюдно систем вагового контролю посилили вимоги для вантажоперевезень.

06.11.15

Майже для всіх організацій, тим більше працюють на будівельному ринку, це призвело до зростання витрат на транспортування матеріалів. Адже варто відзначити, що велика частина такого вантажу доставляється замовнику саме вантажним транспортом. У підсумку, виявилося, що витрати на транспорт зросли на 40 ― 60 відсотків. Вартість щебеню зросла на 41%, піску ― на 14%. Деякі будівельні матеріали істотно подорожчали за останній місяць у зв'язку з введенням обмежень навантаження на вісь вантажного транспорту, що перевозить інертні матеріали і бетон на будівництва. Дані навантаження штучним чином були скорочені в два рази. Так, ціна доставки, яка є важливою складовою вартості будівельних матеріалів, виросла в три рази. Відповідно, вартість бетону та інертних матеріалів збільшилася вдвічі.

Дмитро Орлов, начальник відділу постачання компанії STEP, переконаний, що подорожчання торкнулося всіх сегментів будринку: «Причини різні: зростання тарифів на енергоносії, збільшення транспортних витрат зважаючи на зниження допустимого навантаження на вісь при перевезенні продукції автотранспортом, а також зростання залізничних тарифів. Скоротилися і обсяги інвестицій, виробництва, а також експорту та імпорту. Крім того, коливання курсу валют вплинуло на вартість будівельних матеріалів, де є імпортні складові ». Проте Дмитро підкреслив, що багато компаній намагаються йти назустріч своїм клієнтам, фіксуючи ціни на великі замовлення.

Предыдущие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380 (67) 871-55-53, Киевстар
  +380 (66) 487-59-00, МТС
  +380 (93) 000-60-81, Лайф
  +7 (978) 051-06-01, МТС КРЫМ
  +880 (010) 0-53-17, звонки из России беслатные
 • Контактное лицо:
  Клиент Менеджер
 • Адрес:
  в Одессе, в Донецке, в Харькове, в Киеве, в Днепропетровске и в др. городах Украины, Одесса, Донецк, Харьков, Киев. Грузоперевозки Днепропетровск, Запорожье, Николаев, Львов, Черкассы, Днепропетровская область, 49023, Украина
Карта