Корзина
215 отзывов
Компания грузоперевозки в Украине, по Миру "Автокаскад Украина"
У Києві можуть обмежити в'їзд великогабаритного транспорту.

У Києві можуть обмежити в'їзд великогабаритного транспорту.

В умовах снігопаду комунальні і дорожні служби Києва та Київської області матимуть узгоджений план дій, особливо в частині організації дорожнього руху під час снігопадів та ожеледиці.

10.11.15

Профільні служби Києва та столичної області розробляють узгоджений план дій та реагування в період снігопадів. Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, про це йшлося під час спільної наради представників столичних міських та обласних служб.

В умовах снігопаду комунальні і дорожні служби Києва та Київської області матимуть узгоджений план дій, особливо в частині організації дорожнього руху під час снігопадів та ожеледиці на дорогах, сказано в повідомленні.

За тиждень ми повинні відпрацювати координацію дій Києва і області в умовах зміни погодних умов, надзвичайних ситуацій та іншого. Ця робота повинна здійснюватися автоматично, а кожен відповідальний на місці повинен мати практично перевірений алгоритм дій.

Є намір обмежувати в'їзд у столицю великогабаритного транспорту під час снігопадів, тому на восьми блок постах на в'їздах до Києва будуть організовані пункти обігріву для водіїв.

Це освітлені намети, де можна зігрітися та випити гарячого чаю. Також тут буде проводитися процес фільтрації вантажів ― в місто будуть пропускати вантажівки з продуктами харчування та іншими терміновими вантажами.

При необхідності на кожному такому блок посту діятиме мобільний штаб для прийняття рішень.

Повідомляється, що найближчим часом планується провести спільне тренування робочих аварійних і дорожніх служб з реагування на позаштатні ситуації. До цього часу буде завершено регламент дій аварійно-рятувальних, транспортних, комунальних служб для оперативного обміну даними та узгодження дій під час негоди або у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Предыдущие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380 (67) 871-55-53, Киевстар
  +380 (66) 487-59-00, МТС
  +380 (93) 000-60-81, Лайф
  +7 (978) 051-06-01, МТС КРЫМ
  +880 (010) 0-53-17, звонки из России беслатные
 • Контактное лицо:
  Клиент Менеджер
 • Адрес:
  в Одессе, в Донецке, в Харькове, в Киеве, в Днепропетровске и в др. городах Украины, Одесса, Донецк, Харьков, Киев. Грузоперевозки Днепропетровск, Запорожье, Николаев, Львов, Черкассы, Днепропетровская область, 49023, Украина
Карта