Корзина
215 отзывов
Компания грузоперевозки в Украине, по Миру "Автокаскад Украина"
Яценюк пропонує припинити доставку вантажів в Крим!

Яценюк пропонує припинити доставку вантажів в Крим!

Яценюк запропонував тимчасово призупинити вантажні потоки між Україною і Кримом, але розробити перелік товарів, дозволених до перевезення.

24.11.15

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував тимчасово призупинити вантажні потоки між Україною і Кримом, проте одночасно запропонував розробити перелік товарів, які можна буде поставляти в Крим в рамках підтримки українських громадян, включаючи представників кримсько-татарського народу.

Про переміщення товарів та вантажів пропонує тимчасово заборонити переправлення вантажних потоків на адміністративному кордоні між Україною та АР Крим. Відповідно до закону, Мінекономрозвитку підготувати проект розпорядження уряду про конкретний перелік товарів, робіт і послуг, які можуть поставлятися в АР Крим, і ввести цей перелік. Для того, щоб цей перелік відповідав інтересам України в першу чергу, пропонує залучити до цього меджліс кримсько-татарського народу.

Яценюк підкреслив, що готовий звернутися до президента України для того, щоб Рада нацбезпеки і оборони України прийняв остаточне рішення про формат відносин з Кримом і про ті заходи, які українська влада повинна робити в рамках повернення АР Крим до складу України і оформлення економічних, соціальних та будь-яких інших відносин з АР Крим.

Предыдущие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380 (67) 871-55-53, Киевстар
  +380 (66) 487-59-00, МТС
  +380 (93) 000-60-81, Лайф
  +7 (978) 051-06-01, МТС КРЫМ
  +880 (010) 0-53-17, звонки из России беслатные
 • Контактное лицо:
  Клиент Менеджер
 • Адрес:
  в Одессе, в Донецке, в Харькове, в Киеве, в Днепропетровске и в др. городах Украины, Одесса, Донецк, Харьков, Киев. Грузоперевозки Днепропетровск, Запорожье, Николаев, Львов, Черкассы, Днепропетровская область, 49023, Украина
Карта