Корзина
215 отзывов
Компания грузоперевозки в Украине, по Миру "Автокаскад Украина"
Революційний винахід: автомобіль, що вимагає заправки всього 1 раз на 100 років

Революційний винахід: автомобіль, що вимагає заправки всього 1 раз на 100 років

Торій - елемент таблиці Менделєєва, визначається як слабо реактивний метал. Він дозволить працювати автомобілям майбутнього без дозаправки близько ста років.

03.01.16

Якщо задуматися, то кожен автомобіль на планеті, а їх більше мільярда, обходиться нам з вами дуже дорого, у всіх сенсах. По-перше, неймовірна кількість викидів СО2 в атмосферу безумовно забруднює її, а, по-друге, для того, щоб кожна з машин працювала, йдуть трильйони доларів на створення палива в необхідних кількостях. У підсумку, ми маємо цілу індустрію, спрямовану тільки на вироблення палива, яке, у свою чергу, приносить нам шкоду.

У Сполучених Штатах Америки, в штаті Коннектикут, компанія LPS (Laser Power Systems) тестує принципово новий вид двигуна. Його особливістю є використання вищезгаданого торію ― одного з найбільш щільних матеріалів на землі. Вибір припав саме на нього, тому що торій здатний виробляти неймовірні обсяги енергії. Масштаби експериментів LPS поки не дуже великі і являють собою спроби створення лазерного променя, використовуючи поки невеликі обсяги торію, який здатний виробляти пар в результаті нагрівання води, а потім цей пар перенаправляється і обертає міні-турбіну.

Якщо послухати твердження експертів, то відразу стає зрозуміло, чому LPS взялися за цей проект. А все тому, що один грам торію володіє настільки величезною кількістю енергії, що еквівалентний до 28 000 літрів бензину, а 8 грам даної речовини зможуть живити автомобіль, ні багато ні мало, а цілих сто років! Плюс до всього, вже зараз прототип такого двигуна легко вміщається під капот стандартної машини з вагою близько 200 кілограм.

Роберт Харгрейвс, який є експертом у цій галузі, говорить про те, що такі джерела альтернативної та екологічної енергії повинні коштувати дешевше. Інакше їх поява не буде настільки переконливою, щоб витіснити той же бензин. 

Предыдущие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380 (67) 871-55-53, Киевстар
  +380 (66) 487-59-00, МТС
  +380 (93) 000-60-81, Лайф
  +7 (978) 051-06-01, МТС КРЫМ
  +880 (010) 0-53-17, звонки из России беслатные
 • Контактное лицо:
  Клиент Менеджер
 • Адрес:
  в Одессе, в Донецке, в Харькове, в Киеве, в Днепропетровске и в др. городах Украины, Одесса, Донецк, Харьков, Киев. Грузоперевозки Днепропетровск, Запорожье, Николаев, Львов, Черкассы, Днепропетровская область, 49023, Украина
Карта